جستجو کنید Menu
021-22144470-71 98+ bilan.gozareshgar@yahoo.com

درباره ما

حرفه حسابرسی در طول چند سال گذشته به اندازه‌ای مطرح بوده که تاکنون سابقه نداشته است. چرا؟؟؟ چون : تجربه جهانی نشان می‌دهد دغدغه گزارشگری سالم و شفاف، موضوعی پیچیده و چالش برانگیز است و حل آن به اندیشه باز، دانش گسترده، همکاری جمعی و احساس مسئولیت اجتماعی نیازمند است.

موسسه حسابرسی و خدمات مدیریت بیلان گزارشگر (حسابداران رسمی) (IACPA) (Iranian Association of Certified Public Accountants) با انگیزه بالا و اراده مستحکم با کادر حرفه ای با تکیه بر دانش و تجربیات بزرگان حرفه حسابرسی و همچنین اشتیاق و انگیزه جوانان در حرفه حسابرسی (از جمله انواع حسابرسی (مالی, مالیاتی, ‍‍داخلی, عملیاتی, ویژه و …) خدمات مالی و مدیریتی و مشاوره (مالی, مالیاتی, تامین اجتماعی, ارز دیجیتال و ….) و سایر خدمات مرتبط  فعالیت می نماید.

هدف ما سرعت بخشیدن به موفقیتهای واحدهای تحت قرارداد  با ایجاد بستری مناسب برای شفافیت های مالی و ارایه پیشنهادات و راهکارهای علمی و عملی برای صرفه و صلاح واحدهای مورد رسیدگی می باشد.

ما با شور و اشتیاق برای یادگیری دانش مدرن حسابداری و حسابرسی  تمام تلاش خود در جهت به روز بودن همکاران و حتی مدیران خود انجام داده و سعی مان بر اینست که در سطح جهانی پیشگام باشیم.